strona_glowna
o_firmie
nasza_oferta
kontakt_z_nami
pobierz_pliki
baner
22.01.20132
Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. laureatem 13 edycji rankingu Gazele Biznesu.
Więcej >>
22.10.2012
Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.
Więcej >>
22.10.2012
Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. laureatem Medalu Acanthus Aureus.
Więcej >>
09.11.2012
Informujemy, że Zakład Produkcji Opakowań zrealizował projekt pod nazwą "Innowacyjne zarządzanie firmą TARNOPAK poprzez wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego CDN XL" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 2013.
Więcej >>
09.11.2012
Informujemy, że Zakład Produkcji Opakowań zrealizował projekt pod nazwą "Pokaż się a promuj się ! TARNOPAK na międzynarodowych targach w Kielcach i w Poznaniu" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 2013.
Więcej >>
09.11.2012
Zapraszamy do zapoznania się z bogactwem regionu podkarpackiego.
Więcej >>Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. regularnie co dwa lata bierze udział w Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK w Poznaniu, największych targach branży opakowaniowej i logistycznej w Europie Środkowo-Wschodniej

Podobnie było i w tym roku. Jednak tym razem nasza obecność na targach, poza nowymi kontaktami handlowymi, zaowocowała czymś jeszcze. Kapituła nagrody Acanthus Aureus uhonorowała nas medalem za uczstnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej.

Przy okazji tego wydarzenia należy wspomnieć, że w 2001 roku nasz pojemnik na drut okrągły został nagrodzy Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.