strona_glowna
o_firmie
nasza_oferta
kontakt_z_nami
pobierz_pliki
baner
tuleje_tekturowe
tuleje_szalunkowe
bebny_tekturowe
hoboki_metalowe
szpule_nawojowe
opakowania_malej_pojemnosci
opakowania_specjalne
galanteria_betonowa
Tuleje tekturowe
Tuleje tekturowe
Tuleje z tektury mogą służyć do nawijania folii, nawijania przewodów elektrycznych, wykładzin podłogowych, tkanin, stali, metali nieżelażnych itp.
Tuleje szalunkowe
Tuleje szalunkowe
Wykonane są w postaci tulei tekturowej o specjalnej konstrukcji, która zapobiega przywieraniu betonu do wewnętrznej powierzchni szalunku. Umożliwiają one wykonanie z betonu kolumny, słupa, podpory o przekroju kołowym.
Bębny tekturowe
Bębny tekturowe
Bębny tekturowe przeznaczone są do transportu materiałów stałych, sypkich i półpłynnych o dużej lepkości, również materiałów niebezpiecznych - atest UN. Służą do transportu materiałów zarówno drogą lądową jak i morską.
Hoboki metalowe
Hoboki metalowe
Hoboki metalowe przeznaczone są do transportu i pakowania materiałów takich jak: smary, masy bitumiczne, materiały sypkie, farby, itp. Mogą być malowane (na zewnątrz i wewnątrz) lakierami proszkowymi na dowolny kolor dostępny w handlu.
Szpule nawojowe
Szpule nawojowe
Szpule nawojowe wykonane są z rdzeniem w postaci tulei tekturowej i bokami z tektury, płyty pilśniowej bądź ze sklejki. Przeznaczone są do nawijania przewodów elektrycznych, sznurów termoizolacyjnych, uszczelek, łańcuchów, lin itp.
Opakowania małej pojemności
Opakowania małej pojemności
Zwijane spiralnie, z zamknięciami z tektury, tworzywa sztucznego, sklejki lub z płyty pilśniowej. Z etykietą lub bez, możliwość montażu uchwytu z taśmy.
Opakowania specjalne
Opakowania specjalne
Do tej grupy zaliczamy pojemniki na drut okrągły, kosze na śmieci, pojemniki do pakowania ładunków specjalnych.
Galanteria betonowa
Galanteria betonowa
Wykonane z betonu, ozdobne bazy i głowice stanowią podstawę i zwieńczenie kolumny wykonywanej przy pomocy produkowanego przez TARNOPAK szalunku tekturowego.