Polski
Strona główna
O firmie
Nasza oferta
Kontakt z nami
Pobierz pliki
Baner
Historia firmy
Jakość
Aprobaty bezpieczeństwa
Nagrody i wyróżnienia
Kariera w Tarnopak
Dane spółki
Władze spółki

Spółka TARNOPAK Sp z o.o. z Jasła jest zakładem zajmującym się produkcją opakowań z tektury, metalu, drewna oraz połączenia tych materiałów.

Ze względu na specyfikę działalności celem nadrzędnym Zakładu Produkcji Opakowań TARNOPAK jest dostarczanie swoim klientom wyrobów o najwyższej jakości zapewniając jednocześnie możliwie najmniejszy wpływ na środowisko.

Nasza oferta to szeroka gama produktów począwszy od bębnów tekturowych obręczowych i bezobręczowych poprzez hoboki i bębny metalowe, tuleje tekturowe, szpule nawojowe; do opakowań stanowiących połączenie metalu, tektury i drewna.

Nasza lokalizacja to Polska południowo-wschodnia. Siedziba nasza mieści się na terenie Zakładów Tworzyw Sztucznych GAMRAT S.A. (dojazd -Brama południowa - 200 m.)

Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością oparty o wymagania międzynarodowych norm ISO 9001: 2000. Miło jest nam również poinformować, że w 2007 roku TARNOPAK uzyskał certyfikat spełniania wymagań NATO wg normy AQAP 2120.

W oparciu o powyższą politykę przyjęto szczegółowe cele jakościowe i środowiskowe, których realizacja jest szczegółowo przestrzegana i analizowana w ramach przeglądów dokonywanych okresowo przez kierownictwo spółki.