strona_glowna
o_firmie
nasza_oferta
kontakt_z_nami
pobierz_pliki
baner
22.01.20132
Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. laureatem 13 edycji rankingu Gazele Biznesu.
Więcej >>
22.10.2012
Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.
Więcej >>
22.10.2012
Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. laureatem Medalu Acanthus Aureus.
Więcej >>
09.11.2012
Informujemy, że Zakład Produkcji Opakowań zrealizował projekt pod nazwą "Innowacyjne zarządzanie firmą TARNOPAK poprzez wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego CDN XL" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 2013.
Więcej >>
09.11.2012
Informujemy, że Zakład Produkcji Opakowań zrealizował projekt pod nazwą "Pokaż się a promuj się ! TARNOPAK na międzynarodowych targach w Kielcach i w Poznaniu" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 2013.
Więcej >>
09.11.2012
Zapraszamy do zapoznania się z bogactwem regionu podkarpackiego.
Więcej >>PROMOCJA REGIONU

Firma Tarnopak położona jest w pięknym zakątku Polski - Podkarpaciu. Jest to zakątek o niezwykłym bogactwie przyrodniczym. Obszary chronione zajmują 44,5% podkarpackiego (średnia w Polsce wynosi 32,3%), jest ono bardzo atrakcyjne do przemierzania o każdej porze roku. Nie ma potrzeby zachęcać do odwiedzania południowej jego części, warto jednak wiedzieć, że obszary chronione są także w miastach (Rzeszów, Przemyśl). W naszym regionie znajdują się również tereny objęte programem NATURA 2000, stanowiące cenny wkład w dziedzictwo przyrodnicze całej Europy.

Zalew Soliński chluba Podkarpacia jest największym w Polsce sztucznym zbiornikiem wodnym. Utworzony został w latach siedemdziesiątych minionego wieku przez spiętrzenie wód Sanu oraz Solinki przez zaporę i osiągnął rozległą powierzchnię 22 km2. Jego linia brzegowa ciągnie się ponad 160km. Z uwagi na dogodne warunki do rekreacji stanowi docelowe miejsce wakacyjnych wyjazdów, tym bardziej, że domki letniskowe nad jeziorem umożliwiają nocleg tuż nad wodą. Zalew Soliński to wspaniała atrakcja dla miłośników aktywnego wypoczynku. solina

Sezon żeglarski trwa od maja do listopada. Najlepsze warunki pogodowe panują w maju, czerwcu oraz wrześniu i październiku, a korzystny wiatr obecny jest aż do wieczora, choć bywa o zmiennym, nieprzewidywalnym kierunku. Na terenie akwenu funkcjonuje kilkanaście ośrodków żeglarskich i jeszcze więcej przystani jachtowych. Zalew Soliński można również przemierzyć na statku bieszczadzkiej floty. Rejs rozpoczyna się z miejscowości Polańczyk i Solina. Te najpopularniejsze miejscowości przyciągają wielu przyjezdnych swoją bogatą bazą agroturystyczną.

Inną zaletą Podkarpacia jest potencjał ludzki (ponad 2 mln osób), sąsiedztwo z perspektywicznym rynkiem ukraińskim, sąsiedztwo z rynkiem słowackim jak i również węgierskim.

Warunki komunikacji są doskonałe : komunikacja drogą powietrzną - na naszym terenie znajdują się cztery lotniska, w tym rzeszowskie lotnisko Jasionka z drugim co do długości pasem startowym w Polsce, dzięki czemu mogą tu lądować nawet największe jednostki transportowe jak ostatnio ukraiński gigant AN-124 Rusłan, ponad to lotniska w Krośnie, Mielcu i Stalowej Woli - Turbi, komunikacja drogowa : autostrada A4 w budowie, dwie planowane drogi ekspresowe S74 i S19 i siedem dróg o statusie krajowych, również i linie kolejowe.

Województwo oferuje dobrze przygotowane tereny inwestycyjne - obecność Specjalnych Stref Ekonomicznych - Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC i Specjalna Strefa Ekonomiczna Wisłosan Tarnobrzeg, oraz parki przemysłowe m.in. Mielecki Park Przemysłowy, Park Przemysłowy "Stare-Miasto Park", Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny.

Nie należy zapominać o zapleczu naukowo technicznym - województwo podkarpackie może poszczycić się liczbą kilkudziesięciu szkół wyższych, na czele z Uniwersytetem Rzeszowskim i Politechniką Rzeszowską.

Pamiętajmy również o środkach z UE w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, którego budżet na lata 2007-2013 wynosi 2,2 mld euro, a na samo województwo Podkarpackie przypadło prawie pół miliona euro. Firmy, które już wykorzystały część z tych środków, są doskonałym dowodem na to, że warto inwestować w tym rejonie Polski.

Te wszystkie zalety sprawiają , że Podkarpacie jest bardzo interesującym regionem do inwestowania, jak i do odpoczynku.

ZAPRASZAMYEuropejski program rozwoju regionalnego